A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Filename: models/Publishmodel.php

Line Number: 299

Blog

BLOGBeykent Adak ve Kurban Kesim

Yayınlanma Tarihi: 14.01.2016. Saati: 14:35 12 Yorum

Beykent, İstanbul ilinin Büyükçekmece ilçesine bağlı yerleşim alanı, bucak. Beykent Eğitim Kurumları'nın bulunduğu semt Büyükçekmece Gölü'nü kuşbakışı görmektedir.

Beykent adak ve kurban ihtiyacını karşılamak ve sizlere yardımcı olmak için www.adakadadim.com'u ziyaret ederek detaylar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yakuplu Adak ve Kurban Kesim

Yayınlanma Tarihi: 14.01.2016. Saati: 14:35 12 Yorum

Yakuplu, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan Beylikdüzü ilçesine bağlı 10 mahalleden biridir. İlçenin batı kesimini boydan boya kaplayan mahallenin idari sınırlarına bakıldığında kuzeyinde Esenyurt , doğusunda Avcılar, güneyinde ise Marmara Denizi bulanmaktadır.

Yakuplu adak ve kurban ihtiyacını karşılamak ve sizlere yardımcı olmak için www.adakadadim.com'u ziyaret ederek detaylar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Kıraç Adak ve Kurban Kesim

Yayınlanma Tarihi: 14.01.2016. Saati: 14:35 12 Yorum

İstanbul’un İli sınırları içerisinde bulunan ve tarihe dayanan bir geçmişe sahip olan Kıraç beldesi adını, topraklarının verimsiz olmasından almıştır. 2000 yılı itibarıyla yapılan nüfus sayımındaki resmi kayıtlara göre; 24217 olarak belirlenmiştir. Yoğun bir göç dalgası yaşayan Kıraç’ın resmi kayıtlı nüfusu 24 binin üzerinde olurken, o günden bu güne kadar göç edenler de eklenirse, gayri resmi nüfusunun ise iki katı olan 50 binin üzerinde olduğu tahmin ediliyor.

Kıraç adak ve kurban ihtiyacını karşılamak ve sizlere yardımcı olmak için www.adakadadim.com'u ziyaret ederek detaylar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Cennet Mahallesi Adak ve Kurban Kesim

Yayınlanma Tarihi: 14.01.2016. Saati: 14:35 12 Yorum

Cennet Mahallesi, İstanbul'un Küçükçekmece ilçesine bağlı, E-5 karayolunun kuzeyinde, Yeşilova ile Küçükçekmece merkezi arasında bulunan mahalledir.  2003 yılında mahallenin ana caddesi olan Hürriyet Caddesi araç trafiğine kapatılmıştır. Turgut Reis Caddesi'nin orta bölümünde kalan ve Antikalar adıyla bilinen bölgede bulunan Roma İmparatorluğu kalıntıları son yirmi yıl içinde yoğun biçimde tahrip edilmiş ve günümüze bu kalıntılardan hiçbir şey kalmamıştır.

Cennet Mahallesi adak ve kurban ihtiyacını karşılamak ve sizlere yardımcı olmak için www.adakadadim.com'u ziyaret ederek detaylar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Tarabya Adak ve Kurban Kesim

Yayınlanma Tarihi: 14.01.2016. Saati: 14:35 12 Yorum

Avrupa yakasında,Boğaz kıyısında,Rumelihisarı-Yeniköy arasındadır. Havasının temizliği,güzelliği sebebiyle Antik çağda Pharmacias sonraları Therapia (Tedavi,İyileştirme) İsimleri ile anılıyordu.Semtin adı zamanla Tarabya şekline
dönüşmüştür.

Tarabya adak ve kurban ihtiyacını karşılamak ve sizlere yardımcı olmak için www.adakadadim.com'u ziyaret ederek detaylar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

BAĞIŞ KURUMLARI

Yardımda Bulunabileceğiniz Hayır Kurumlarından Dilediğinizi Seçip Bağışınızı Yapabilirsiniz.